your Logo

yourlogo

Change Your Motto For Your Site Here

Hlasovanie

Aké informácie hľadáte?
 

Online užívatelia

Máme online 14 hostí 

Skladové stany, mobilné haly


Skladové stany, mobilné haly sú určené pre priemysel, obchod a služby. Ponúkame Vám i v tejto oblasti len to najlepšie. Náš dokonalý servis Vám zaručí maximálnu spokojnosť. Naším mottom je "Profile verbinden" - Spájanie profilov - toto motto sa nevzťahuje len na samotnú výrobu stanov a hál ale i na vzťah ku zákazníkom ktorým ponúkame vo všetkých oblastiach priemyslu, obchodu a služieb presne to čo si vyžaduje ich profil činnosti, značky, firmy, spoločnosti.

Ako všetky ostatné druhy stanov i skladové stany a mobilné haly je možné zakúpiť alebo len dočasne prenajať samostatne alebo kompletne so všetkými doplnkovými službami, produktmi. Rôzne prevedenia vyriešia všetky priestorové problémy a zabezpečia i najnáročnejšie nároky našich klientov, napr. aj pomocou stanov výškou bokov max. 6,2 m. Hlavná výhoda prenájmu skladových stanov a mob. hál.
Spoločnosti, firmy z oblasti priemyslu, obchodu a služieb majú teraz možnosť výhodne prenajímať stany a hály, nemusia v prípade potreby hál alebo stanov stavať kompletné budovy. Šetríme miesto a financie našich klientov výhodným krátkodobým alebo dlhodobým prenájmom. Prenájom je najvýhodnejším riešením na sezónne, časové preklenutie problémov ohľadov potrieb zahalenia, zastrešenia, uskladnenia, výroby, predaja a mnoho iných priestorových a časovych kritérií.

Predaj skladových a mobilných hál
Spoločnosti využívajúce produkty značky Losberger využívajú možnosť kúpy hál a stanov hlavne pre extrémne rýchlu stavbu, komfortné možnosti prestavby, dostavby, rozšírenia, jednoduchú montovateľnosť, demontovateľnosť ale i možnosti premiestnenia. Štandardné možnosti stavebného priemyslu, stavby budov a hál v súčastnosti neponúkajú podobné možnosti - sú jednorázové, neľahko meniteľné alebo aj keď áno - cena niekoľkokrát presahuje možnosti skladových stanov a mobilných hál značky Losberger. Jednoducho najlepšie riešenie v prípade potreby skladových stanov alebo mobilných hál je jedinečná ponuka našej spoločnosti.

Možnosti využitia ...

  • Skladové priestory
  • Produkcia, výroba
  • Predajné plochy - malo-veľkoobchod
  • Predajné plochy - hobby-záhradná technika a produkty
  • Predajné plochy - autosalóny
  • Pri stavebných prácach
  • Pri recyklácii
  • Pri sanáciách
  • Pri zemných prácach
> a mnoho iných možností využitia hlavne z dôvodu ochrany pred poveternostnými podmienkami, alebo z dôvodu dočasnej, alebo meniteľnej polohy hál a stanov pre priemysel, obchod a služby.