Skladové stany, mobilné haly

your Logo

yourlogo

Change Your Motto For Your Site Here

Hlasovanie

Aké informácie hľadáte?
 

Online užívatelia

Máme online 6 hostí 

Skladové stany, mobilné haly


Skladové stany, mobilné haly sú určené pre priemysel, obchod a služby. Ponúkame Vám i v tejto oblasti len to najlepšie. Náš dokonalý servis Vám zaručí maximálnu spokojnosť. Naším mottom je "Profile verbinden" - Spájanie profilov - toto motto sa nevzťahuje len na samotnú výrobu stanov a hál ale i na vzťah ku zákazníkom ktorým ponúkame vo všetkých oblastiach priemyslu, obchodu a služieb presne to čo si vyžaduje ich profil činnosti, značky, firmy, spoločnosti.

Ako všetky ostatné druhy stanov i skladové stany a mobilné haly je možné zakúpiť alebo len dočasne prenajať samostatne alebo kompletne so všetkými doplnkovými službami, produktmi. Rôzne prevedenia vyriešia všetky priestorové problémy a zabezpečia i najnáročnejšie nároky našich klientov, napr. aj pomocou stanov výškou bokov max. 6,2 m. Hlavná výhoda prenájmu skladových stanov a mob. hál.
Spoločnosti, firmy z oblasti priemyslu, obchodu a služieb majú teraz možnosť výhodne prenajímať stany a hály, nemusia v prípade potreby hál alebo stanov stavať kompletné budovy. Šetríme miesto a financie našich klientov výhodným krátkodobým alebo dlhodobým prenájmom. Prenájom je najvýhodnejším riešením na sezónne, časové preklenutie problémov ohľadov potrieb zahalenia, zastrešenia, uskladnenia, výroby, predaja a mnoho iných priestorových a časovych kritérií.

Predaj skladových a mobilných hál
Spoločnosti využívajúce produkty značky Losberger využívajú možnosť kúpy hál a stanov hlavne pre extrémne rýchlu stavbu, komfortné možnosti prestavby, dostavby, rozšírenia, jednoduchú montovateľnosť, demontovateľnosť ale i možnosti premiestnenia. Štandardné možnosti stavebného priemyslu, stavby budov a hál v súčastnosti neponúkajú podobné možnosti - sú jednorázové, neľahko meniteľné alebo aj keď áno - cena niekoľkokrát presahuje možnosti skladových stanov a mobilných hál značky Losberger. Jednoducho najlepšie riešenie v prípade potreby skladových stanov alebo mobilných hál je jedinečná ponuka našej spoločnosti.

Možnosti využitia ...

  • Skladové priestory
  • Produkcia, výroba
  • Predajné plochy - malo-veľkoobchod
  • Predajné plochy - hobby-záhradná technika a produkty
  • Predajné plochy - autosalóny
  • Pri stavebných prácach
  • Pri recyklácii
  • Pri sanáciách
  • Pri zemných prácach
> a mnoho iných možností využitia hlavne z dôvodu ochrany pred poveternostnými podmienkami, alebo z dôvodu dočasnej, alebo meniteľnej polohy hál a stanov pre priemysel, obchod a služby.