Výstavné haly

your Logo

yourlogo

Change Your Motto For Your Site Here

Hlasovanie

Aké informácie hľadáte?
 

Online užívatelia

Máme online 4 hostí 

Výstavné haly


Výstavné haly sa čiastočne podobajú svojou funkcionalitou, formou a účelom na spoločenské stany. Rozdielom je špeciálne určenie, výstavba a uplatnenie stanov. Výstavné stany sa Väčšinou budujú na výstavách, veľtrhoch ako externé stany ale pričlenené k existujúcim fixným stavbám pre účely prezentácie - výstavy produktov, služieb, činností. Veľkou výhodou oproti menším interným výstavným stánkom v budovách je individualita haly, exkluzivita a výhradná starostlivosť o svojich zákazníkov, klientov a obchodných partnerov. Výstavné haly ako i väčšina ostatných stanov a hál značky Losberger ponúka možnosť rýchlej a spoľahlivej výstavby i dvojposchodovej haly s možnosťou zriadenia VIP alebo sponzorskej, alebo inej časti na poschodí.

Doplnkové služby sú to čo čím zaručujeme maximálnu starostlivosť našich klientov. Od vybavenia vhodného interiéru až po exteriér a okolie haly, internej a externej dekorácie, služby v oblasti upratovacej čaty až po neustály servis a starostlivosť o výstavné haly vyznačujú naše služby exkluzivitou ktorú si zaslúžite.

Flexibila ktorú ponúkame zahŕňa rýchle schematické projektovanie, využitie a naplánovanie všetkých možností až po montáž na úcemí celej SR.